Baldai ir tekstilė

BALDAI IR AKSESUARAI

Pufai gali papildyti bet kurį kambarį

Pufai yra itin patogi ir praktiška vieta sėdėti. Jie tokie nedideli, kad jiems lengva surasti vietą namuose, kai yra nereikalingi. Apsilankius svečiams, jie gali tapti puikia sėdėjimo vieta ir sukurti jaukią aplinką. Be to, pufai gali tikti vonios kambaryje. Jie tikrai sukurs išskirtinį vonios kambario įvaizdį ir gali būti naudingas daugelyje skirtingų situacijų. Svetainėje esantis  pufas turėtų derėti su likusiu apstatymu ir sukurti darnią visumą.  Mes siūlome Mondex Emily modelį,  pagamintą  iš subtilios aksomo medžiagos. Ryški jo spalva puikiai papildys daugelį interjerų, nesvarbu, dažytų baltai ar pilkai. Audinys persiūtas zigzago raštu. Pufas yra cilindro formos, sumontuotas ant aukso spalvos metalinio ratlankio. Toks derinys suteikia baldui prašmatnumo.

Dekoratyvinės pagalvėlės

Jeigu Jūs mėgstate išskirtinumą ir norite nustebinti aplinkinius, mes jums siūlome išskirtinio dizaino dekoratyvinių pagalvėlių kolekciją.  Dekoratyvinės pagalvėlės – nebrangus, nesudėtingas ir efektyvus būdas atnaujinti interjerą. Pakeitus pagalvėlių spalva, dydį ar jų kiekį, jūsų kambarys nušvis kitokiomis spalvomis. Mes siūlome Olivia  pagalvės pagamintas iš aksomo (veliūro). Atrodo labai elegantiškai ir yra purios. Gali būti naudojamos, kaip universalus aksesuaras, kuris padarys jūsų namus dar jaukesnius.

Pledai

Pledai gali padėti kurti jaukų namų interjerą. Be to, jie gali būti naudojami svetainėje miegamajame. Ypač pravers terasoje vėsią dieną ar žvarbų vakarą. Juos galima veštis į gamtą, nes lietuviškas oras nenuspėjamas.

Get inspired!
Rašyk
Skambink