Interjeras

€79.50

INTERJERAS

Žvakidės pagyvina interjerą

Norėdami pakeisti kambario atmosferą, galite įsigyti žvakidžių. Stiklinės, medinės, metalinės, keraminės žvakidės padės sukurti nepakartojamą atmosferą. Šiuos interjero puošybos elementus galima sėkmingai naudoti ne tik namuose, bet ir restoranuose, klubuose, kavinėse. Žvakidžių pasirinkimas priklauso nuo interjero dizaino Siūlome didelį žvakidžių pasirinkimą. Pas mus rasite žvakidžių klasikiniam interjerui, moderniam ar retro stiliaus. Tradiciniam interjerui siūlome medinių žvakidžių ant vienos kojos su paauksuota ar kristalais dekoruota žvake. Mediena - tai klasika ir elegancija. Kuriantiems modernų inerjerą galime pasiūlyti metalinių arba chromuotų žvakidžių vario, matinės arba juodos spalvos. Pasirinkę skirtingo aukščio, bet to paties dizaino žvakides sukursime stilingą ir efektingą namų interjerą. Galima rinktis stiklines arba permatomas žvakides.

Žvakides galima derinti su šviestuvais

Siūlome to paties dizaino Diamond šviestuvus ir padėklus žvakėms. Toks derinys ne tik papuoš jūsų kokmodą, bet ir atskleis jūsų subtilų skonį.

Keraminiai vazonai

Keraminiai stilingi ir modernūs vazonai jūsų namas suteiks daug elegantiškumo ir jaukumo. Kambarinės gėles vazonuose puošia namus, kuria jaukumą. Lauko vazonai papuoš kiemą, terasą ar balkoną. Labai praktiška ir gražu auginti gėles vazonuose,  jeigu šalia jūsų namų nėra darželio. Keraminiai vazonai yra ilgalaikiai, nes augalus juose sodinti galima keičiantis sezonams. Mūsų siūlomų vazonų dydžių raštų ir formų įvairovė jus tikrai nustebins, juk įdomių spalvų ar formų vazonuose pasodinti mėgstami  augalai suteiks jaukumo ir grožio vidaus interjerui bei pagyvins aplinką. Pasirodo, kad net tokios detalės kaip vazonai, į kuriuos sodiname mėgstamus augalus, gali pakeisti namų jaukumo pojūtį. Jūs tikrai nenusivilsite Swen, Neva, Pedro serijų vazonų įvairove.

Vaza - madinga jūsų namų puošmena

Vaza yra svarbi bet kokio interjero detalė. Tinkamai parinkta, ji dar labiau išryškins gėlių grožį, sukurs darnią interjero dekoraciją, suteiks jaukumo. Mes siūlome stiklines, krištolines, keramines vazas, kurios gali būti klasikinės, stačiakampio ar rutulio formos. Pasirinkimas priklausys nuo jūsų skonio ir jau sukurto interjero. Renkantis vazą - svarbu spalva Rinkdamiesi vazą savo namams, būtinai atkreipkite dėmesį į jos spalvą. Spalvos pasirinkimas priklausys nuo to, ar jūs sieksite, kad vaza išsiskirtų iš bendros spalvinės gamos ir būtų kaip interjero akcentas, ar norėsite, kad ji derėtų prie jau esančių spalvų. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių spalvų stiklinių vazų iš Cristie ar Clara serijos, elegantiškų Crystalite Bohemia ženklo krištolinių vazų kolekcijų.

Didelės ir mažos keraminės vazos su nuostabia forma

Keraminės vazos dažnai yra puošmena pačios savaime. Keramika yra labai dėkinga medžiaga, mėgstama dizainerių, nes ji suteikia galimybę sužavėti net pačiomis keisčiausiomis vazų formomis. Atkreipkite dėmesį į mūsų parduotuvėje esančią keraminių vazų kolekciją: čia rasite unikalių kaktuso, indelio, butelio formos vazų, turinčių neįprastą krištolo tekstūrą ir madingus struktūrinius raštus. Tai idealus pasirinkimas, visų pirma, moderniam interjerui. Bet ne tik tai - tokios vazos, be abejonės, atrodys gražiai erdvėse, išdėstytose minimalistiniu skandinavišku stiliumi.

Get inspired!
Rašyk
Skambink