Vazos

VAZOS

Vaza - madinga jūsų namų puošmena

Vaza yra svarbi bet kokio interjero detalė. Tinkamai parinkta, ji dar labiau išryškins gėlių grožį, sukurs darnią interjero dekoraciją, suteiks jaukumo. Mes siūlome stiklines, krištolines, keramines vazas, kurios gali būti klasikinės, stačiakampio ar rutulio formos. Pasirinkimas priklausys nuo jūsų skonio ir jau sukurto interjero.

Renkantis vazą - svarbu spalva

Rinkdamiesi vazą savo namams, būtinai atkreipkite dėmesį į jos spalvą. Spalvos pasirinkimas priklausys nuo to, ar jūs sieksite, kad vaza išsiskirtų iš bendros spalvinės gamos ir būtų kaip interjero akcentas, ar norėsite, kad ji derėtų prie jau esančių spalvų. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių spalvų stiklinių vazų iš Cristie ar Clara serijos, elegantiškų Crystalite Bohemia ženklo krištolinių vazų kolekcijų.

Didelės ir mažos keraminės vazos su nuostabia forma

Keraminės vazos dažnai yra puošmena pačios savaime. Keramika yra labai dėkinga medžiaga, mėgstama dizainerių, nes ji suteikia galimybę sužavėti net pačiomis keisčiausiomis vazų formomis. Atkreipkite dėmesį į mūsų parduotuvėje esančią keraminių vazų kolekciją: čia rasite unikalių kaktuso, indelio, butelio formos vazų, turinčių neįprastą krištolo tekstūrą ir madingus struktūrinius raštus. Tai idealus pasirinkimas, visų pirma, moderniam interjerui. Bet ne tik tai - tokios vazos, be abejonės, atrodys gražiai erdvėse, išdėstytose minimalistiniu skandinavišku stiliumi.

Get inspired!
Rašyk
Skambink