Žvakidės

Nuo apšvietimo iki puošybos - žvakidžių istorija
Kaip rodo pavadinimas, žvakidės yra skirtos laikyti vieną ar daugiau žvakių. Priklausomai nuo žvakidės tipo, žvakės tvirtinimui naudojami skirtingi būdai. Pirmosios žvakidės atsirado dar romėnų laikotarpiu. Jų pagrindinė paskirtis buvo patalpų apšvietimo funkcija. Tačiau nuo viduramžių pradžios žvakidės pradėjo įgauti vis didesnę reikšmę, kol pasirodė žibalinės lempos, o paskui - elektrinis apšvietimas, tada jos prarado savo pradinę paskirtį. Šiais laikais žvakidės atlieka dekoratyvinę funkciją, kita vertus, gali suteikti akimirkoms ypatingą, didingą atmosferą absoliučiai unikaliu būdu.

Romantiška ir atmosferinga namuose - šiuolaikiškos žvakidės kaip unikali dekoracija
Kodėl verta rinktis skirtingų tipų žvakides kaip pagrindinę namų dekoraciją? Interjeras yra ne tik sienos, grindys ir baldai. Tai taip pat dekoracijos, niekučiai, užpildantys mūsų erdvę, pritraukiantys dėmesį, sušildantys atmosferą ar suteikiantys kambariams charakterio. Žvakidės yra nesenstanti, funkcionali bet kokio interjero puošmena. Be to, jas yra palyginti paprasta ir lengva skoningai parinkti, derinant su kitais daiktais ir pan. Žvakidė visada buvo šilumos, židinio, malonios ir romantiškos atmosferos simbolis. Ji pripildys griežtą, lofto stiliaus, asketišką interjerą šiluma.

Žvakidės pabrėš kiekvieno valgio pobūdį
Labai dažnai romantiškos vakarienės vyksta žvakių šviesoje, kurios sukuria nepakartojamą atmosferą. Tai taip pat dekoro elementas, kurį galima sėkmingai naudoti ne tik namuose, bet ir, pavyzdžiui, restoranuose, klubuose ir kavinėse. Turėdami nedideles finansines išlaidas, galite paversti vakarienę jaukia, nepakartojama ir tuo pačiu nepaprastai skoninga. Padėti gali medinės, metalinės, keramikos, klasikinės ar tikrai šiuolaikiškos žvakidės. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausią dekoro žvakidę ir pakeisti kambario atmosferą šia maža detale.

Madinga žvakidė. Pasirinkimas priklauso nuo interjero dizaino
Siūlomos žvakidės yra tikrai didelio pasirinkimo. Rasite žvakidę klasikiniam interjerui, modernią žvakidę arba retro stiliaus žvakidę. Tradiciniam interjerui siūlome medines žvakides ant vienos kojos ir vieną žvakę, paauksuotą ar dekoruotą kristalais. Mediena yra klasika ir elegancija. Labai modernistinių interjerų gerbėjams yra metalinių arba chromuotų žvakidžių, pavyzdžiui, ypač madingos vario spalvos arba matinės ir juodos. Viskas, ką turime padaryti, yra sujungti keletą šių paprastų skirtingo aukščio žvakidžių ir mes pasieksime labai šiuolaikišką efektą. Atsargesniems rekomenduojame stiklines arba permatomas žvakides.

„Glamour“ žvakidė - elegantiškos ir nepaprastos dovanos idėja
Mados, tendencijų ir šiuolaikinio skonio „Glamour“ žvakidės, t.y. gausiai dekoruotos ir blizgios. Aukso, sidabro, vario spalvų, pridedant stiklo, kristalų ir kitų blizgučių. Tokia žvakidė yra fantastiška dovanos idėja mylimam žmogui. Be to, elegantiškai supakuota, tai yra labai skoninga, stilinga ir originali dovana.

Get inspired!
Rašyk
Skambink