Puodeliai kavai ir arbatai

PORCELIANINIAI IR KERAMINIAI PUODELIAI KAVAI IR ARBATAI

Porceliano puodeliai turi labai ilgą ir įdomią istoriją. Jų ištakos siekia daugiau kaip 1300 metų. Verta paminėti, kad unikalių porceliano puodelių gaminimo ir kūrimo procesas vyksta esant labai aukštai temperatūrai, siekiančiai net 1500 laipsnių. Buvo manoma, kad porcelianas turi ir gydomųjų savybių.  Šių porceliano šedevrų kūrėjai buvo kinai. Kinijoje porcelianiniai puodeliai buvo laikomi prabangos ir turto ženklu. Jų vertė buvo labai didelė ir tik nedaugelis galėjo juos įsigyti. Porcelianinių puodelių grožį ir eleganciją pabžėžia įvairios formos ir meistriški piešiniai. Dėl šių savybių puodeliai yra labai originalus namų dekoro elementas.

Puodeliai juodai kavai, espreso, pieniškai kavai, kapučino ar latte, taip pat arbatos puodeliai...kiekvienas šio gėrimo gerbėjas suras kažką sau tinkamo, nes pasirinkimas labai platus. Siūlome tradicinių formų, tačiau įvairių  spalvų gaminius:  subtilios rožinės, visada madingos pilkos, įvairių pastelinių atspalvių. Tradicijų puoselėtojams siūlome universalios formos vienspalvius puodelius, šiuolaikiškam - įvairių grafinių raštų (pvz., juostelėmis, Maroko stiliaus raštu ir pan.) ar juodai baltų puodelių variantus, galima rinktis ir prabangių puodelių, puoštų auksu.

Idealūs puodeliai arbatai ir kitiems gėrimams

Kai pas mus lankosi svečiai, norime juos kuo gražiau priimti. Gėrimų patiekimas išskirtiniuose arbatos ar kavos puodeliuose suteiks didelį malonumą kiekvienam. Elegantiški puodeliai, paįvairinti subtiliomis detalėmis, patinka daugeliui kavos mylėtojų. Porcelianinis puodelisInfinity Silver serijos, turinti kelis spalvų variantus, tikrai dažnai bus pats tinkamiausias. Dėl neįprastos ąselės formos blyškiai rausvas puodelis, kuriame gali tilpti iki 370 mililitrų gėrimo, atrodo neįtikėtinai elegantiškai. Didelis šio puodelio pranašumas yra jo minimalistinis dizainas. Tai gali būti puiki dovana mylimam žmogui. Ieškant tinkamo puodelio, iš kurio galėsite atsigerti mėgstamo gėrimo, verta įsigyti tokį, kuris jūsų kasdienį poilsį per trumpą kavos pertraukėlę pavers malonumu. Iš porcelianinių puodelių lengvai galime sukurti rinkinį visiems šeimos nariams.

Originalumo ir išskirtinumo puodeliams suteikia infuzoriai. Jie leis mėgautis mėgiama arbata. Kai kurie infuzoriai yra labai įdomūs ir žaismingi. Juose užplikytos arbatžolės atskleis išskirtinį aromatą, o infuzorių vaizdas pakels nuotaiką.

Get inspired!
Rašyk
Skambink