Puodeliai su lėkštute

PORCELIANINIAI PUODELIAI SU LĖKŠTUTE

Unikali porceliano puodelių kūrimo istorija

Porceliano puodeliai turi labai ilgą ir įdomią istoriją. Jų ištakos siekia daugiau kaip 1300 metų. Verta paminėti, kad unikalių porceliano puodelių gaminimo ir kūrimo procesas vyksta esant labai aukštai temperatūrai, siekiančiai net 1500 laipsnių. Buvo manoma, kad porcelianas turi ir gydomųjų savybių.  Šių porceliano šedevrų kūrėjai buvo kinai. Kinijoje porcelianiniai puodeliai buvo laikomi prabangos ir turto ženklu. Jų vertė buvo labai didelė ir tik nedaugelis galėjo juos įsigyti. Porcelianinių puodelių grožį ir eleganciją pabžėžia įvairios formos ir meistriški piešiniai. Dėl šių savybių puodeliai yra labai originalus namų dekoro elementas.

Nepaprastai skoninga ir prabangi idėja dovanai - puodelis

Neįprasti kavos ar arbatos puodeliai yra puiki dovana kiekvienai progai. Tai niekada nebus nuobodu ir visada bus funkcionalu. Jubiliejus? Atsisveikinimas su draugu darbe? Dovana viršininkui? Vardadienis? Šią ir daugelį kitų progų galima paminėti prie madingo ir stilingo kavos ar arbatos puodelio. Puodelis, pagamintas iš aukštos kokybės porceliano, madingų spalvų ir elegantiškai supakuotas dėžutėje, yra puiki dovana. Kavos puodelis visada buvo elegancijos ir orumo sinonimas, dažnai tai mažas meno kūrinys, kuris patraukia dėmesį ir turi neįprastą istorinę kilmę.

Madingas dizainas - kavos ir arbatos puodeliai

Puodeliai juodai kavai, espreso, pieniškai kavai, kapučino ar latte, taip pat arbatos puodeliai... kiekvienas šio gėrimo gerbėjas suras kažką sau tinkamo, nes pasirinkimas labai platus. Siūlome tradicinių formų, tačiau įvairių  spalvų gaminius:  subtilios rožinės, visada madingos pilkos, įvairių pastelinių atspalvių. Tradicijų puoselėtojams siūlome universalios formos vienspalvius puodelius, šiuolaikiškam - įvairių grafinių raštų (pvz., juostelėmis, Maroko stiliaus raštu ir pan.) ar juodai baltų puodelių variantus, galima rinktis ir prabangių puodelių, puoštų auksu.

Laikas kavai ar arbatai  darbe ir namuose

Niekas nepagerins jūsų nuotaikos darbe taip, kaip keletas minučių geriant kavą ar arbatą iš originalaus puodelio. Būkite tikri, kad jūsų išskirtinis puodelis neliks nepastebėtas. Mes rekomenduojame įdomų kubistinės formos puodelį, savo forma primenantį supjaustytą deimantą. Šie puodeliai komplektuojami su didele lėkštute, ant kurios tilps ne tik puodelis, bet ir sausainis ar kitoks saldumynas. Šį komplektą vainikuos auksinis subtilus šaukštelis, suteikiantis galimybę paskanauti kavos putų  ar suvalgyti torto gabalėlį. Šis rinkinys tikrai ekstravagantiškas. Be to, siūlome 220 ml kavos puodelį su lėkštute ir šaukšteliu. Ši naujovė spindi pastelinės spalvos: švelniai rožine, turkio mėlynumo, mėtinė... Mėgstantys  ryškias  spalvas gali rinktis tamsiai mėlyną, juodą, baltą ar smėlio.

Get inspired!
Rašyk
Skambink